SVATEBNÍ VIDEO

Je možné si vybrat ze dvou forem videa. Prvním je tzv. svatební videoklip. Svatební videoklip má délku 3-5 minut. Neobsahuje originální zvuk, je celý podkreslený hudbou. Je to dynamický sestřih nejdůležitějších a nejzajímavějších okamžiků Vaší svatby.

Druhou možností je dlouhé svatební video. Délka videa se pohybuje mezi 20 - 30 minutami. Z části je podkresleno hudbou a z části obsahuje originální zvuk. Video se nese v pomalejším duchu a obsahuje dlouhé nesestříhané pasáže z obřadu, hostiny a všech důležitých částí svatebního dne.

Typ videa je nutné si zvolit dopředu ještě před samotným svatebním dnem. Od typu videa se totiž odvíjí celé další natáčení. Po svatebním dnu již není možné změnit typ videa.

Video natáčíme podle našeho nejlepšího vědomí a svědomí ve stylu se kterým je možné se seznámit na našich webových stránkách.

V případě, že si přejete použít do videa konkrétní hudbu, prosíme o její včasné předání nejlépe ještě před svatebním dnem. Po odevzdání sestříhaného videa už bohužel nejsme schopni vyhovět požadavkům na změnu hudby.

Pevná rezervace termínu je podmíněna zaplacením nevratné zálohy v hodnotě 1.000 Kč, která se odečte z výsledné ceny videa.

Video dodáváme v elektronické podobě ve formátu MP4 ve FULL HD kvalitě nejpozději do dvou měsíců ode dne svatby (obvykle však do 1-3 týdnů).

Surové, nezpracované videomateriály neposkytujeme.

Platba probíhá převodem nejpozději v den předání videa. Video je předáno s vodoznakem, po zaplacení je předána verze videa bez vodoznaku.

Cena videa zahrnuje natáčení od příprav nevěsty a ženicha po první tanec, střih a editace videa, cestovní náklady na místo svatby do 40 km.

K videu je možné si navíc připlatit natáčení dronem, ze kterého jsou krásné záběry a video obohatí o nový rozměr. V případě špatného počasí (déšť, extrémní mráz) není možné dron použít.


Ceník

Svatební videoklip (3-5 min)                         9. 900,- Kč
Dlouhé svatební video (20 - 30 min)           14.900,- Kč

Natáčení nad rámec ceny                                 500,- Kč / 1 hod
Cestovné nad rámec ceny                                     5,- Kč / 1 km
Natáčení dronem                                             1.000,- Kč

V případě zájmu o svatební fotografie poskytujeme slevu.