"VÁŠ SVATEBNÍ DEN JE PŘÍLIŠ DŮLEŽITÝ NA TO, ABY ZŮSTAL NEZAZNAMENÁN..." 

VAŠE SVATEBNÍ VIDEO

SVATEBNÍ VIDEOKLIP

- natáčení celý svatební den ☑

- 1 kameraman ☑
- natáčení dronem ☑

- svatební videoklip (4 - 8 minut) ☑
- předání v elektronické podobě ☑


Zachycení celého Vašeho svatebního dne od příprav až po večerní zábavu. Vaše top okamžiky budou pečlivě vybrány a sestříhány do krátkého svatebního videoklipu.

15 900 Kč

SVATEBNÍ FILM + VIDEOKLIP

- natáčení celý svatební den ☑

- 2 kameramani ☑

- natáčení dronem ☑

- svatební film (20 - 35 minut) ☑

- svatební videoklip (4 - 8 minut) ☑
- předání na speciálně vyrobeném flash disku ☑

- předání v elektronické podobě ☑


Neunikne nám jediný okamžik. Kromě výběru top momentů ve svatebním videoklipu dostanete navíc dlouhý dokumentární svatební film. Všechny důležité okamžiky tak zůstanou uloženy na vždy. Videa navíc obrdržíte na dřevěném, na míru vyrobeném, flash-disku.

27 900 Kč

ZAMLUVTE SI VIDEO NYNÍ

Pokud není místo konání příprav, či jiné detaily známy, pole nevyplňujte.

ezgif-com-gif-maker-6
ezgif-com-gif-maker-8
ezgif-com-gif-maker-7
ezgif-com-gif-maker-5

NA CO SE NEJČASTĚJI PTÁTE

Jak dlouho s námi na svatbě budete?
Výhodou našich balíčků je to, že ať si zvolíte jakýkoliv z nich, v ceně budete mít natáčení celého svatebního dne. Tedy od příprav nevěsty a ženicha až po večerní zábavu (cca 21:00).


Kdy dostaneme výsledné videa?
Slyšel jsem už několikrát šílené historky o tom, jak novomanželé dostali svatební video po půl roce... Protože jsme profesionálové a touto prací se živíme, něčeho takového se u nás bát nemusíte. Obvyklá dodací lhůta svatebního videoklipu je 1 - 2 týdny. Svatebního dokumentu pak týdny 3 - 4. V obou případech dostanete svá svatební videa nejpozději do 1 měsíce od konání svatby.


Jak probíhá rezervace termínu?
Termín natáčení si můžete zarezervovat pomocí formuláře výše. V případě nutnosti je také možné provést rezervaci po mailu, nebo telefonicky. Po odeslání formuláře vás budeme nejpozději do 24 hodin kontaktovat a zašleme Vám všechny potřební informace. Pevná rezervace Vašeho termínu je platná po zaplacení nevratné zálohy, která se odečítá od výsledné ceny videa.


Je v ceně natáčení dronem?
Ano! Oba naše balíčky zahrnují také natáčení dronem. Protože létání dronem není jen tak, jsme vlastníkem všech povolení k tomu potřebných. S dronem bohužel není možné létat za špatného počasí (déšť, silný vítr), případně při lokálním omezení leteckým úřadem.


V jaké obrazové kvalitě dostaneme video?
V případě obou balíčků obdržíte video ve vysokém rozlišení 4K. Navíc obdržíte také video v nižší (standartní) obrazové kvalitě FULL HD pro snadnější přehrávání na méně výkonných zařízeních.


Je možné si do videa vybrat hudbu jakou chceme?
Hudbu do Vašeho svatebního videa vybíráme dle našeho nejlepšího vědomí a svědomí. Námi vybraná hudba má vždy volná autorská práva k nakládání s ní. Výsledné video tak můžete bez obav nahrát na jakékoliv sociální sítě.
Po předchozí domluvě je také možné vybrat si prakticky libovolnou hudbu, kterou s Vámi zkonzultujeme. Ne každá hudba se hodí na všechno a protože pro Vás chceme to nejlepší, rádi Vám s výběrem hudby poradíme.
Nutno podotknout, že v případě vlastního výběru hudby neručíme za autorská práva, kterými může být hudba chráněna. A za další problémy, které může použití takové hudby nést. Video pak může být po nahrání na sociální sítě omezeno, nebo zcela smazáno.


Dostaneme veškerý natočený materiál?
Dostanete ty nejlepší, perfektně upravené, sestříhané okamžiky. Hrubý materiál kameramani až na velmi ojedinělé výjimky nikdy neposkytují. Naše kamery natáčí do "syrových" formátů ve velmi vysokém rozlišení. Soubory jsou velmi velké. Výsledná videa upravujeme ve střižnách nainstalovaných na výkonných počítačích. Manipulace se "syrovými" záběry a jejich přehrávání  tak vyžaduje vysoké nároky na hardware.