SVATEBNÍ VIDEOKLIPY

Svatba je jednou z nejdůležitějších životních událostí. Svatební video zachytí nejen Vaše "ano", ale také nezapomenutelnou atmosféru a emoce svatebního dne.
Zaznamenáme ty nejdůležitější okamžiky, podložíme je hudbou a sestříháme je do krátkého dynamického svatebního videoklipu.

Vzpomínky na Váš jedinečný den, tak zůstanou zachovány po mnoho let.REKLAMNÍ A PROPAGAČNÍ SPOTY

Video se již mnoho let nejúčinnějším propagačním médiem. Ušijeme video-propagaci firmy, nebo podniku přesně na míru Vašim požadavkům.

Zajistíme nejen profesionální zpracování vašeho promo-videa, ale rádi pomůžeme také se samotným námětem.


SPOL. A KULTURNÍ AKCE

Zaznamenáme firemní akce, večírku, nebo oslavy narozenin. Sestříháme do krátkého dynamického klipu podloženého hudbou, nebo do delšího videa s originální zvukovou stopou.  


REPORTÁŽE A ZPRAVODAJSTVÍ

Zpravodajství je speciální odvětví naší produkce. Spadá do něj výroba reportáží a klipových reportáží, výroba obecních zpravodajských magazínů a dalších informačních kanálů.

Náš zpravodajský magazín také získal ocenění v rámci soutěže Rok života v obcích, pořádané krajem Vysočina.


INSTRUKTÁŽNÍ VIDEA

Instruktážní video poslouží především firmám a podnikům, které hledají efektivní a rychlé předání informací. Zrychlí školení vašich zaměstnanců, navíc díky univerzální symbolické řeči už žádná jazyková bariéra nebude překážkou. S jazykovými mutacemi si tak nemusíte dělat hlavu.


INFORMAČNÍ VIDEO

Krátké animované video sloužící k rychlému a efektnímu předání informací.
Video je opatřeno nejen titulky, ale také dabingem. Hlas dabéra si můžete sami vybrat z obsáhlé hlasové banky a nebo jednoduše všechno necháte na nás. :-)


INVERVIEW

Vytvoření Interview se zajímavými hosty společenské akce, nebo jako formát zpravodajského příspěvku pro nás není problém. Zvuk i video je zaznamenáno na profesionální techniku. Interview může posloužit jako zajímavý informační prvek pro vaši firmu, nebo obec.


AUTORSKÁ TVORBA

Významnou část naší tvorby tvoří autorské video. Ta slouží nejen k naší propagaci a pobavení diváků, ale také k účasti na nejrůznějších soutěžích a filmových festivalech.
Autorské video s filmovým nádechem také může posloužit jako zajímavý dárek pro Vaše blízké, nebo jako originální propagační video. Není na čase si zkusit stoupnout před kameru? :-) 


NIC NENÍ PŘEKÁŽKOU

Nebojíme se žádné výzvy. Máme za sebou stovky zakázek, některé by našly svou kategorii lehko, jiné zase jen velmi těžko.

Neváhejte se nám ozvat. Váš nápad dotáhneme až do zdárného konce!


KONTAKTUJTE NÁS