ZÁZNAM SPOLEČENSKÝCH AKCÍ

Je možné si zvolit mezi dvěma podobami videa. První z nich je krátký dynamický sestřih o délce 2-3 minuty (přesná délka záleží na individuální domluvě). Video je podložené hudbou, neobsahuje originální zvuk, má rychlý spád, nenudí a zobrazí v krátkém čase atmosféru z konkrétní akce. Video může být doplněno titulky, nebo vstupy v podobě interview.

Druhou možností je dlouhý sestřih o délce 10 a více minut. Video obsahuje delší pasáže s originální zvukovou stopou bez hudebního podkladu. Může být proloženo vstupy v podobě interview.

Typ videa je nutné zvolit s dostatečnou časovou rezervou před dnem konání akce, z důvodu přípravy natáčecí techniky. Změna typu videa v průběhu natáčení, nebo po dnu konání akce již není možná.

Video z každé akce pořizujeme podle našeho nejlepšího vědomí a svědomí ve stylu, se kterým je možné se seznámit na našich webových stránkách.

Surové, nezpracované videomateriály neposkytujeme.

Samotná realizace natáčení je podmíněna podepsáním smlouvy o výrobě audiovizuálního díla jejíž součástí je výhradní licence k používání výsledného obrazového materiálu.

Video dodáváme v elektronické podobě ve formátu MP4 ve FULL HD kvalitě nejpozději do dvou měsíců ode dne svatby (obvykle však do 1-3 týdnů). Za příplatek je také možné dodání videa na libovolném počtu DVD nosičů, včetně vytvoření obalu a potisku (ceník DVD níže).

Platba probíhá podle pokynů ve smlouvě. Záloha v hodnotě 50% z výsledné ceny videa musí být uhrazena nejpozději den před konáním akce bankovním převodem. Zbývající částka je uhrazena v den předání videa.

Video je poskytnuto k nahlédnutí s vodoznakem. Po obdržení platby je předáno video bez vodoznaku.

Ve výsledné ceně je zahrnuto pořízení videomateriálů, postprodukce, cestovní náklady do 50 km.


CENÍK:

Základní sazba                                              2.000,- Kč
1 hodina natáčení                                          1.000,- Kč

DVD obal + potisk do 10ks                             300,- Kč / ks
DVD obal + potisk 10 - 50ks                           100,- Kč / ks
DVD obal + potisk nad 50ks                            60,- Kč / ks