MATURITNÍ PLESY

Maturitní ples je důležitým okamžikem v životě, který by neměl zůstat nezaznamenán.

Nabízíme Vám kompletní služby v oblasti tvorby maturitních videí. Nahrajeme Vaše nezapomenutelné okamžiky během maturitního plesu, aby jsme umožnili si je později připomenout v té nejlepší kvalitě.

Provedeme úpravy, jako je střih, barevné korekce, přidání hudby a komentářů, abychom zajistili, že Vaše video bude dokonalé. Pokud máte nějaké speciální požadavky na úpravy, rádi Vám je splníme. Poté provedeme finální editaci, která zahrnuje jemné úpravy, jako jsou střihové efekty, titulky a další úpravy.

Nakonec Vám předáme hotové video v digitální podobě, které můžete publikovat na webu, sociálních sítích nebo si ho můžete přehrát na Vašem počítači.

MATURITNÍ FILM

V dnešní době je maturitní film samozřejmostí! Představte vaši třídu, kantory a vaši školu v originálním filmovém díle! Staňte se na chvíli autory a vymyslete vlastní scénář! Profesionální zpracování už je na nás!

Nemáte vlastní nápad? Rádi poradíme, scénář za Vás napíšeme, nebo Vám pomůžeme usměrnit tok vašich myšlenek a nápadů. S autorskou tvorbou máme mnohaleté zkušenosti, které dokládá více než čtyři stovky autorských děl, která v naší produkci vznikly!

KONTAKTUJTE NÁS!

Máte zájem o naše služby? Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám!