DĚKUJI ZA ODESLÁNÍ VAŠÍ POPTÁVKY!

Vážím si toho, že jste se rozhodli využít mé služby! Vaší poptávku pečlivě projdu a do 24 hodin na ni odpovím.

MALÁ POZORNOST JAKO PODĚKOVÁNÍ

Prosím přijměte drobnou pozornost, přímo ve svatební den ode mě obdržíte slevové svatební kartičky, kterými můžete podarovat své příbuzné, přátele, nebo známé, kteří se na své "ano" teprve chystají. Díky nim budou mít možnost získat svatební video o něco výhodněji.

PŘEJETE SI NĚCO NAVÍC?

Svatební videoklip nestačí a chtěli byste něco navíc? Dovolte, abych Vám nabídl další související služby, které Vám pomohou rozšířit základní svatební balíček!

Dlouhý svatební film, díky kterému zůstane zaznamenáno ještě více okamžiků z Vašeho svatebního dne. Tento dvaceti až třiceti minutový film zachytí nejen ty nejlepší okamžiky, ale také ty, které by se do krátkého svatebního videoklipu nevešli. 

Chcete mít zachovanou vzpomínku na celý svatební obřad od příchodu svatebních hostů až po Vaše ano? Pak je tento rozšiřující svatební balíček přímo pro Vás! Zaznamenám celý Váš obřad na dvě kamery. Materiály z obou kamer zpracuji do jednoho kompletního záznamu.

Chcete mít také hmotnou vzpomínku? Kromě předání v elektronické podobě dostanete Vaše videa v té nejlepší kvalitě také na dřevěném dárkovém flash-disku s vlastním gravírováním. Barvu dřeva a typ písma si vyberete dle vlastního přání.

V tomto balíčku Vám nabízím veškeré mé služby. Kromě svatebního videoklipu, který zachytí Vaše TOP momenty získáte také dlouhý svatební film a záznam celého obřadu. To všechno navíc na dárkovém dřevěném flash disku. Jako bonus zcela zdarma získáte speciální třicetivteřinový svatební "teaser", kterým vyniknete na sociálních sítích.

KTEROU SLUŽBU NAVÍC SI PŘIJETE PŘIDAT KE SVÉMU BALÍČKU?