"VÁŠ SVATEBNÍ DEN JE PŘÍLIŠ DŮLEŽITÝ NA TO, ABY ZŮSTAL NEZAZNAMENÁN..." 

PROČ JE SVATEBNÍ VIDEOKLIP TO NEJLEPŠÍ, CO MŮŽETE MÍT?

Svatební okamžiky jsou jako kouzelné kapky času, plné emocí, smíchu a lásky. Chcete si zachovat tuto kouzelnou esenci ve zkratce a s intenzitou, která vám znovu rozbuší srdce? Přesně to Vám umožní svatební videoklip. Co to je? Je to video shrnující Váš významný den. V krátkém videoklipu jsou skryta ta nejkrásnější překvapení. Každá scéna je pečlivě vybrána, aby vyjádřila jedinečnost a půvab vašeho vztahu, bez zbytečné omáčky. Až budete chtít ukázat svatbu svým přátelům, bývalým spolužákům na školním srazu, nebo si jen znovu připomenout tento den plný emocí, spustíte svatební videoklip a necháte všechny diváky během pár minut nasát atmosféru vašeho svatebního dne.

NEBUDU VÁS S KAMEROU OBTĚŽOVAT

Každý svatební kameraman přináší do své práce nejen technické know-how a odbornost, ale i jedinečný výtvarný a příběhový styl. Někteří volí předem vystavěný příběh, který často vyžaduje spoustu Vaší součinnosti. Já Vás o vašem svatebním dnu nebudu s kamerou obtěžovat. Ten den je důležitý a patří pouze Vám. Pasuji se proto do role "pozorovatele", který sleduje Váš svatební den. Díky tomu mohu zaznamenat okamžiky takové jaké doopravdy jsou, bez toho, aby kdokoliv věděl že je právě natáčen. A právě tak lze do videa dostat ty pravé nefalšované emoce. Pokud na konci dne řeknete, že jste o mě na svatbě skoro ani nevěděli, budu vědět, že jsem odvedl svou práci dobře. :-)

SVATEBNÍ DEN JE JEN VÁŠ

Váš svatební den je jedinečným okamžikem, který se stane součástí vašeho věčného příběhu. Nenechte tyto chvíle uplynout v zapomnění. Když se budete vracet ke svému videu, nebudete pouze pozorovat, ale budete znovu prožívat ten krásný okamžik, kdy jste řekli své ano. Přijměte výzvu a nechte mě být vaším průvodcem na cestě k věčnému štěstí. Vaše svatba je vzácným pokladem, a já jsem tu, abych vám pomohli jej uchovat pro vždy.

Co o mé práci říkají novomanželé?

Musím říct za nás oba, že video od Pravka je nádherné. Líbí se nám zachycení momentů, úsměvy hostů i rodiny. Jsem moc ráda i za skvěle zvolenou hudbu, které nás dokonale vystihuje a ještě tak podtrhuje už i tak krásné video.

Zuzka a Jiří

Veselí


 Pravkův přístup je profesionální, lidský, přesně ví co dělá a je s ním skvělá domluva. Je vidět, že ho to baví a naplňuje, vše se snaží pečlivě zachytit a záleží mu na kvalitě videa.Výsledkem je krásná vzpomínka v podobě videa plného emocí a všechno k sobě krásně ladí. Pokud tedy někdo hledá někoho, kdo z Vašeho dne udělá nádhernou vzpomínku, ke které se vždy budete rádi vracet, tak Pravek je ta správná volba. Děkujeme!

Terezie & Lukáš
Dolníkovi

Jeho práce byla opravdu profesionální. Výsledek - video - bylo naprosto úžasné a kvalitně zpracované. Hodně nás zaujaly i pasáže točené dronem. Pokud sháníte výborného a spolehlivého kameramana, tento vás určitě nezklame.

Martina & Petr

Chmelařovi


Odvedl skvělou práci při natáčení našeho svatebního videa. Nestává se zbytečně středem pozornosti a o svatebním dnu jsme o něm ani nevěděli. Byli jsme ohromeni tím, jak dokázal zachytit nejen důležité okamžiky, ale i ty nejjemnější nuance našeho dne, což nám umožňuje znovu prožívat tyto vzácné chvíle pokaždé, když si video pustíme. 

Petra a Petr

Razimovi

OBJEDNEJTE SI VIDEO NYNÍ

Pokud není místo konání příprav, či jiné detaily známy, pole nevyplňujte.

ezgif-com-gif-maker-6
ezgif-com-gif-maker-8
ezgif-com-gif-maker-7
ezgif-com-gif-maker-5

NA CO SE NEJČASTĚJI PTÁTE

Jak dlouho s námi na svatbě budete?
Výhodou našich balíčků je to, že ať si zvolíte jakýkoliv z nich, v ceně budete mít natáčení celého svatebního dne. Tedy od příprav nevěsty a ženicha až po večerní zábavu (cca 21:00).


Kdy dostaneme výsledné videa?
Slyšel jsem už několikrát šílené historky o tom, jak novomanželé dostali svatební video po půl roce... Protože jsme profesionálové a touto prací se živíme, něčeho takového se u nás bát nemusíte. Obvyklá dodací lhůta svatebního videoklipu je 1 - 2 týdny. Svatebního dokumentu pak týdny 3 - 4. V obou případech dostanete svá svatební videa nejpozději do 1 měsíce od konání svatby.


Jak probíhá rezervace termínu?
Termín natáčení si můžete zarezervovat pomocí formuláře výše. V případě nutnosti je také možné provést rezervaci po mailu, nebo telefonicky. Po odeslání formuláře vás budeme nejpozději do 24 hodin kontaktovat a zašleme Vám všechny potřební informace. Pevná rezervace Vašeho termínu je platná po zaplacení nevratné zálohy, která se odečítá od výsledné ceny videa.


Je v ceně natáčení dronem?
Ano! Oba naše balíčky zahrnují také natáčení dronem. Protože létání dronem není jen tak, jsme vlastníkem všech povolení k tomu potřebných. S dronem bohužel není možné létat za špatného počasí (déšť, silný vítr), případně při lokálním omezení leteckým úřadem.


V jaké obrazové kvalitě dostaneme video?
V případě obou balíčků obdržíte video ve vysokém rozlišení 4K. Navíc obdržíte také video v nižší (standardní) obrazové kvalitě FULL HD pro snadnější přehrávání na méně výkonných zařízeních.


Je možné si do videa vybrat hudbu jakou chceme?
Hudbu do Vašeho svatebního videa vybíráme dle našeho nejlepšího vědomí a svědomí. Námi vybraná hudba má vždy volná autorská práva k nakládání s ní. Výsledné video tak můžete bez obav nahrát na jakékoliv sociální sítě.
Po předchozí domluvě je také možné vybrat si prakticky libovolnou hudbu, kterou s Vámi zkonzultujeme. Ne každá hudba se hodí na všechno a protože pro Vás chceme to nejlepší, rádi Vám s výběrem hudby poradíme.
Nutno podotknout, že v případě vlastního výběru hudby neručíme za autorská práva, kterými může být hudba chráněna. A za další problémy, které může použití takové hudby nést. Video pak může být po nahrání na sociální sítě omezeno, nebo zcela smazáno.


Dostaneme veškerý natočený materiál?
Dostanete ty nejlepší, perfektně upravené, sestříhané okamžiky. Hrubý materiál kameramani až na velmi ojedinělé výjimky nikdy neposkytují. Naše kamery natáčí do "syrových" formátů ve velmi vysokém rozlišení. Soubory jsou velmi velké. Výsledná videa upravujeme ve střižnách nainstalovaných na výkonných počítačích. Manipulace se "syrovými" záběry a jejich přehrávání  tak vyžaduje vysoké nároky na hardware.